02 veebruar 2013

Sibul

Et oma peret kaitsta ilma mittevajalike vaktsiinideta, ei ole vaja midagi muud, kui võtta paar sibulat – lõigata need pooleks ning asetada need eraldi taldrikutele lõikepind ülespoole tubadesse laiali. Sibulad koguvad bakterid endasse ja hoiavad meid tervetena.
Mina polnud kunagi sellest midagi kuulnud, teadsin küll seda, et sibulal on imevõime nohust lahti saamiseks. Kes veel ei tea, siis lõika sibul pooleks, võta pipetiga veidi sibulamahla (täiskasvanud inimesele) ja tilguta seda kaks korda päevas ninna – oled  nohust maksimaalselt paari päevaga lahti. Väikelastele seda ei panda. Lastele on puhas sibulamahl liiga vänge – seda tuleb lahjendada (minu vanaema lahjendas seda veidi lehmapiimaga).

Kui 1919. aastal Ameerikas tappis gripp 40 miljonit inimest, siis üks arst käis paljudes taludes, et aidata neil gripiga võidelda. Paljud talunikud olid haigestunud ja paljud neist ka surnud.
Kuniks arst oli  jõudnud ühte tallu ja oma üllatuseks avastas, et selles peres ei olnud keegi grippi haigestunud. Arst tundis huvi, et kuidas on see võimalik ja mida pere teisiti teeb? Mille peale pereema vastas, et ta paneb koorimata sibulad kaussidega maja erinevatesse ruumidesse (tollel ajal ilmselt kahte ruumi). Arst uuris, et kas ta tohiks ühte sibulat mikroskoobi all lähemalt uurida. Pereema andis ühe kausis olnud sibula ning mikroskoobi all oli näha, et sibulas esines gripi viirust. See oli endasse imenud bakterid ja tänu sellele oli ka pere terve.

Artikkel võetud http://www.hingepeegel.ee/alternatiivravi/sibula-kasulikkusest-ja-ohtudes/

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar